Волонтерський освітній проект

«Здай батарейку – врятуй планету»


                       Учасники проекту: учні 5-11-х класів Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Науковий керівник: Горбач Олена В’ячеславівна, вчитель хімії вищої категорії.

Утворення відходів супроводжує людство протягом усієї його історії. Що вище рівень розвитку, то більше слідів діяльності людини у вигляді відходів залишається на Землі. Якщо сьогодні без відходів людське життя нажаль уявити ще не можна, то треба принаймні зменшити їх кількість, знизити ту шкоду, яку вони чинять усьому живому.
         
1. Мета проекту:
         Допомогти учням осмислити свій вплив на довкілля, навчитися самостійно шукати вирішення екологічних проблем, аргументовано захистити свою позицію, виявити творчі здібності, конструктивні навички. Привернути увагу громадськості та органів самоврядування міста до глобальної проблеми утилізації відпрацьованих батарейок.


2. Завдання:
  1. Цей проект є закликом щодо збереження навколишнього природного середовища та недопущення забруднення небезпечними хімічними сполуками, які містяться у відпрацьованих батарейках.
  2. Проектом передбачається створення мережі пунктів по збиранню відпрацьованих елементів живлення в м. Василькові, проведення роз’яснювальної роботи та виховання екологічної свідомості серед  жителів міста.
  3. Робота над проектом передбачає виховування екологічний світогляду та екологічної культури молоді, Залучення молоді до природоохоронної діяльності на основі набутих у школі знань
  4. Розвиток інформаційно-технологічної компетентності в учнів.
3. Напрями роботи:
• науково - дослідницька робота;
• агітаційно – просвітницька діяльність;
• інформаційно-комунікаційна діяльність;
• виховна робота;
• природоохоронна діяльність;

4. Актуальність проблеми.

З юних років важливо закріпити у свідомості кожної дитини, що людина – частина природи, тому від стану природи залежить життя людства.
Екологічне виховання слід починати не в космічних масштабах, а прямо тут: біля свого будинку, на своїй вулиці, у дворі своєї школи. Тільки усвідомлюючи особисті можливості, навчаючись вирішувати найближчі екологічні проблеми, людина зуміє замислитись про долю всесвіту в цілому. Екологічна освіта молоді неможлива без екологічного виховання суспільства в якому ми живемо.

 
,  ,  
,


Комментариев нет:

Отправить комментарий